FUNDACJA ŻYCIE OD NOWA NA FESTIWALU STRESS OFF

Już dziś zapraszamy na wiosenną edycję Festiwalu Stress Off, który odbędzie się 17-19 maja w Szczecinie. W tym roku mamy przyjemność wystąpić na festiwalu i opowiedzieć o zmianach jako szansach życiowych, a także o naszym najnowszym projekcie. Na festiwalu Dorota Pawelec opowie o projekcie „Życie Od Nowa”, który rozpoczyna się 24 maja w Lublinie. Jest to program holistycznej pomocy skierowanej do Kobiet po rozwodzie. Kontynuacja projektu odbędzie się w Warszawie, Łodzi i Trójmieście. Wiceprezes Fundacji Celina Szumska opowie o mediacjach, jako szansie na spokojny rozwód, a Barbara Kania zaprezentuje szybką metodę ”Zatrzymaj się Tu i Teraz”. Uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie wykorzystując alternatywne metody ze szczególnym nastawieniem na pracę  z ciałem. W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w wielu wykładach, warsztatach i pokazach. Na festiwalu wystąpią prelegenci, którzy są praktykami. Festiwal tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu. Biorąc udział w festiwalu dajesz sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą w celu ich integracji.