JAK POWIEDZIEĆ DZIECKU O ROZWODZIE?

Zapraszamy na wywiad z – Justyną Żukowską-Gołębiewską– Prezeską Stowarzyszenia Poprawy Spraw Alimentacyjnych Dla Naszych Dzieci, społecznie wspierającą samodzielnych rodziców. Jest członkinią Zespołu Ekspertów do Spraw Alimentów przy Rzeczniku Praw Obywatelskich i Rzeczniku Praw Dziecka. Prelegentka i prowadząca panel o ojcostwie na Kongresie Kobiet w 2018 r. Jako aktywistka i rzeczniczka Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów reprezentuje OZZP w kontaktach z mediami i politykami. Psycholożka pracująca z dorosłymi i dziećmi w sytuacji okołorozwodowej.

W wywiadzie z Dorotą Pawelec Justyna opowiedziała:

W jaki sposób rozmawiać z dziećmi w zależności od wieku i stopnia dojrzałości

Jakie błędy najczęściej popełniają rodzice w trakcie rozstania, które potem mają dysfunkcyjny wpływ na dzieci