KONSEKWENCJE ROZWODU NA ROZWÓJ DZIECKA

Zapraszamy na wywiad z – Justyną Żukowską-Gołębiewską– Prezeską Stowarzyszenia Poprawy Spraw Alimentacyjnych Dla Naszych Dzieci, społecznie wspierającą samodzielnych rodziców. Jest członkinią Zespołu Ekspertów do Spraw Alimentów przy Rzeczniku Praw Obywatelskich i Rzeczniku Praw Dziecka. Prelegentka i prowadząca panel o ojcostwie na Kongresie Kobiet w 2018 r. Jako aktywistka i rzeczniczka Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów reprezentuje OZZP w kontaktach z mediami i politykami. Psycholożka pracująca z dorosłymi i dziećmi w sytuacji okołorozwodowej.

W wywiadzie z Dorotą Pawelec Justyna opowiedziała:

Jakie błędy popełniają najczęściej rodzice we wzajemnej komunikacji podczas rozwodu

Jak to wpływa na rozwój dziecka

Jakie role najczęściej wybiera dziecko w dorosłym życiu