Oprócz wartości, jaką otrzymują uczestnicy projektów, promujemy również naszych Partnerów i Sponsorów poprzez filmy, relacje pokazujące poszczególne etapy przemiany naszych podopiecznych.

Dlaczego warto być Partnerem?

• Dzięki współpracy z nami budujesz wizerunek firmy utożsamianej ze zmianą życia na lepsze, wpływasz na budowanie świadomości życia opartego na czuciu własnych potrzeb i realizacji własnego potencjału.

• Sponsoring sprzyja tworzeniu i wzmocnieniu pozytywnego wizerunku firmy oraz jej produktów, kreuje i utrwala zapamiętanie nazwy firmy oraz jej logo.

• Badania potwierdzają, że konsumenci są przychylniej nastawieni do sponsoringowych form promocji traktując je przyjaźniej niż tradycyjne działania reklamowe. Praktyka potwierdza również, że sponsoring jest skuteczniejszy niż typowa reklama (nawet 10-krotnie)

• Ponadto sponsoring pozwala zdobyć zaufanie społeczne,

a także plasuje Sponsora jako firmę odpowiedzialną społecznie.

Korzyści Partnera:

• Zwiększysz rozpoznawanie marki

• Stworzysz wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie

• Zdobędziesz zaufanie klientów

• Zyskasz popularność

• Wzrośnie prestiż Twojej firmy

• Dotrzesz za pośrednictwem Fundacji do renomowanych mediów

• Mniejsze podatki

Zakres współpracy z Partnerem:

• Włączenie logo Sponsora do nagrań filmowych

• W ramach realizacji projektu, w ciągu kilku miesięcy, powstaną odcinki nagrań filmowych, a także merytorycznych wywiadów ze specjalistami dokumentujących przebieg projektu, w których będzie wymienione logo Państwa Firmy.

• Dotarcie za pośrednictwem Fundacji do mediów

Projekt w każdym z miast rozpoczyna event z udziałem znanych prelegentow, których tematem przewodnim będą: budowanie siebie na nowo po rozstaniu, mediacje, budowanie spójnego wizerunku, tworzenie satysfakcjonujących relacji. Jest tam również możliwość pokazania Państwa Firmy.

Udział w Gali Finałowej podsumowującej projekt i wręczenie dyplomu dla Partnera.

Po zakończonym projekcie odbędzie się Gala z udziałem naszych Uczestników, Sponsorów i Patronów medialnych, połączona z wręczeniem dyplomów. Możliwość wymiany kontaktów biznesowych.

Oferta współpracy:

Jesteśmy elastyczni, proponowana oferta jest punktem wyjścia do dalszych rozmów, tworzenia nowych pomysłów i produktów.

• Promowanie Logo Sponsora na stronie Fundacji

• Umieszczenie informacji o nawiązaniu współpracy na stronie internetowej Fundacji oraz na profilach social media

• Promowanie logo Sponsora w każdym nagraniu filmowym Fundacji

• Udział w eventach oraz Gali Finałowej Fundacji podsumowującej sponsorowany projekt- otrzymanie dyplomu potwierdzającego status firmy CRS- firmy wspierającej i odpowiedzialnej społecznie

Możliwość wzbogacenia oferty o działania takie jak:

• Przygotowanie artykułu sponsorowanego/wywiadu – publikacja na portalu Fundacji, wysyłka do wybranych przez Sponsora mediów

• Przygotowanie grafik związanych ze współpracą

• Cross promotion Sponsora – nawiązanie korzystnych promocyjnie relacji z innymi podmiotami

• Doradztwo PR – przygotowanie indywidualnego pakietu PR wg potrzeb Sponsora

• Spot reklamowy Sponsora o tematyce społecznej z udziałem Uczestników projektu

Mamy nadzieję, że zakres programowy oraz przedstawiona oferta współpracy spodobała się Państwu i będziemy mogli szczegółowo omówić ją w czasie spotkania.