Magda Adamowska vel Zdrowa Szczęśliwa Kobieta

 

Jestem przyjaciółką kobiecości, pisarką, autorką książki „SCHEMATRIX W klatce ‚normalności'”, e-booka „Najlepsze dla Ciebie. O wychodzeniu z uzależnienia bez ściemy, cenzury i pustych teorii” oraz projektu Zdrowa Szczęśliwa Kobieta. Jestem także autorką i organizatorką warsztatów rozwojowych, mentorką kobiet chcących żyć w zgodzie z własnym ciałem i emocjami oraz mówcą kontrowersyjno-inspiracyjnym. Moja praca to, że „budzenie ludzi do bycia sobą” oraz wspieranie kobiet w procesie uczenia się samoakceptacji oraz miłości do siebie i swojego ciała.

 

 

Przez wiele lat rozpaczliwie wręcz chciałam mieć poczucie, że ktoś mnie kocha. Myślałam, że miłość mogę dostać tylko od innych ludzi. Jednak ponieważ niemal bezustannie czułam się niekochana, myślałam, że to dlatego, że jestem taka beznadziejna. Moje poczucie własnej wartości i poczucie bezpieczeństwa były na dramatycznie niskim poziomie. (…) Aż w końcu zdałam sobie sprawę z tego, że w relacjach z innymi ludźmi szukałam tej miłości, akceptacji i uwagi, której nie otrzymałam jako dziecko. I dotarła do mnie świadomość, że nikt nigdy mi tej pustki nie zapełni.

 

Nikt mi nie da miłości, która będzie „lekiem na mój ból”. Nikt, poza mną samą. Tylko ja mogę pokochać siebie na zawsze, na pewno, na dobre i złe. Tylko ja mogę sobie dać gwarancję nieodrzucenia i dozgonnej wierności. Tylko w sobie znajdę pełnię zrozumienia i akceptacji. I poczucie, że cały świat może być przeciwko mnie, a ja i tak siebie nie opuszczę. I będę dla siebie wsparciem, poczuciem bezpieczeństwa i niewyczerpanym źródłem miłości. I tylko ja mogę zbudować/ odbudować siebie. Odkryć to, Kim jestem w najgłębszej warstwie duszy i pozwolić temu Komuś po prostu BYĆ.

Poznaj bliżej Magdę i odwiedź jaj FUNPAGE.

 

Podczas wydarzenia opowiem o tym, jak się tej miłości do siebie skutecznie nauczyłam i jakie są wspaniałe konsekwencje owej odrobionej lekcji.